KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808015

nr 1480 8015

Gunnel Lundholm

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Fjällandskap, vinter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad

Gunnel Lundholm, svensk bildkonstnär född 1944.

Utrop:

300 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 20:05:16

Gunnel Lundholm

Läs mer om Gunnel Lundholm